Grootzegel in groene was van

    Grootzegel in groene was van

    Beschrijving: Grootzegel in groene was van Lodewijk XVIII (1755-1824). Diam. 12,5 cm. Herkomst: nalatenschap van Zijne Koninklijke Hoogheid Prins Carlos Hugo de Bourbon de Parme (1930 - 2010).
    Richtprijs: € 200-300

    Dit kavel is op Woensdag 7 december geveild bij Zeeuws Veilinghuis.