BANNER2_ALT

Replica van de Galeon Real

    Replica van de Galeon Real

    Beschrijving: Replica van de Galeon Real Felipe, met drie dekken en 114 kanonnen. Vermoedelijk jaren `60. Spanje, 20e eeuw. HxBxD: 105 x 140 x 27 cm. De echte Real Felipe is in het jaar 1732 op de scheepswerf Guarnizo gebouwd. Dit schip was betrokken bij vele gevechten; o.a. in februari 1744 bij kaap Sicié bij Toulon, een van de meest glorieuze overwinningen van de Spaanse marine. Herkomst: Schloss Puchheim, huwelijksgeschenk. Herkomst: nalatenschap van Zijne Koninklijke Hoogheid Prins Carlos Hugo de Bourbon de Parme (1930 - 2010).
    Richtprijs: € 500-700

    Dit kavel is op Woensdag 7 december geveild bij Zeeuws Veilinghuis.