Een 2e gehalte 835-1000 zilveren

    Beschrijving: Een 2e gehalte 835/1000 zilveren loddereindoosje, jaarletter 1879. Gecontourneerde romp en geguillocheerd met o.a. voluten, meesterteken: K. van der Meulen, Joure.
    Richtprijs: € 70-120

    Dit kavel is op Dinsdag 12 november geveild bij Veilinghuis Omnia.