Rijnland en Amstelland Blaeu Rhenolandiae et Amstellandiae exactissima Tabula

    Beschrijving: Guilj. Blaeuw. Amsterdam, [ca. 1640]. Oudgekleurd. Mahoniehouten lijst. Lijst 50 x 59 cm. Kaartbeeld 40 x 49 cm. Cartouche met titel en wapen l.b., gesigneerd in de plaat l.o. Legenda r.o. De kleuring verbleekt, extra middenvouwen, scheurtje middenvouw boven en onder gerepareerd. Samengevoegd met: Nieuwe kaart van het Zuyd Oostelykste deel van Holland, behelzende de landen van Heusden, Altena, de Alblasserwaard, Krimpenerwaard, de Vyf Heeren Landen. Amsterdam, Isaak Tirion, 1749. Oudgekleurd. Ingelijst met passe-partout achter glas. Lijst 54 x 58 cm. Kaartbeeld 33 x 37 cm. Titel met schaalstokken r.b. Zeer goed ex. (totaal 2)
    Richtprijs: € 100-200

    Dit kavel is op Dinsdag 3 december geveild bij Zwiggelaar Auctions.