Edmund Dulac ills , Princess Badoura A tale from the Arabian Nights

    Beschrijving: retold by Laurence Housman. (London), Hodder and Stoughton, (1913), 113 pp., met 10 tipped-in platen door Dulac, geïll. linnen, 4to. Band wat vlekkig en met lichte besch., wat sleets langs randen, schutbladen iets vlekkig, frontisp. met minimaal vlekje, verder goed + idem, Stories from the Arabian Nights retold by Laurence Housman. 2nd ed. London, Hodder and Stoughton, 1907, xvi,133 pp., 50 tipped-in platen door Dulac, verguld linnen, 4to. Band wat sleets langs randen, rug wat verkleurd, naam in viltstift op blanco schutblad, watervlekje op rand schutblad, verder net ex. (totaal 2)
    Richtprijs: € 150-300

    Dit kavel is op Maandag 2 december geveild bij Zwiggelaar Auctions.