Lot van 3: Jessie M King ills , A House of Pomegranates by Oscar Wilde

    Beschrijving: 6th ed. London, Methuen, 1915, vi,162 pp., met 16 tipped-in platen door King, ge´llustreerde schutbladen en titelblad, blauw verguld linnen, 4to. Linnen gespleten langs kneep achterplat, rug wat verkleurd, iets roestvlekkig, boekhandelsticker voorste schutblad, verder goed + Oscar Wilde, The Happy Prince and other stories. London, Duckworth & Co., 1913, 134 pp., met 12 tipped-in platen door Charles Robinson, ge´ll. schutbladen, verguld linnen, 4to. Rug verkleurd, stempel op schutblad, iets roestvlekkig - en Robert Louis Stevenson, The Strange Case of Dr Jekyll and Mr Hyde. London, John Lane the Bodley Head, 1930, 136 pp., met 8 platen door S.G. Hulme Beaman, ge´ll. linnen, 4to. Net ex. (totaal 3)
    Richtprijs: € 100-200

    Dit kavel is op Maandag 2 december geveild bij Zwiggelaar Auctions.