Tafelstuk

    Tafelstuk

    Beschrijving: Tafelstuk. 18e eeuw, Ludwigsburg Duitsland. Porseleinen groep met musicerende kinderen omringd door bloemen. Handgeschilderd. Onderzijde aan binnenrand gemerkt met kroon en gekruiste C`s. Afmeting 16x24 cm. *minimale chip aan de groene hoed.
    Richtprijs: € 400-700

    Dit kavel is op 15 januari geveild bij ACA Auctions.