Schilderij olieverf op doek. Landschap

    Beschrijving: Schilderij olieverf op doek. Landschap met schapen 19e eeuws. Ges. Louis Robbe 1806-1887.
    Richtprijs: € 400 - 600

    Dit kavel is op Dinsdag 13 maart geveild bij Veilinghuis Ald Fryslân.