Anton Pieck 1895-1987 en 6 diverse boeken met betrekking tot de kunstenaar

    Beschrijving: Anton Pieck (1895-1987) en 6 diverse boeken met betrekking tot de kunstenaar
    Kale bomen
    gesigneerd `Anton Pieck` (rechtsonder)
    ets (eigen druk), 17x18,5 cm (met lijst: 50x50 cm)
    Zes diverse boeken waarvan sommigen gesigneerd (zie foto`s)
    Richtprijs: € Niet bekend

    Dit kavel is op Maandag 25 maart geveild bij Venduehuis der Notarissen.