Corneille 1922-2010

    Corneille 1922-2010

    Beschrijving: Corneille (1922-2010)
    Les enfants
    rechtsonder met potlood gesigneerd en gedateerd `51-`88
    zeefdruk, genummerd 185/200, 48x63 cm (met lijst 74x88 cm)

    Richtprijs: € Niet bekend

    Dit kavel is op Maandag 25 maart geveild bij Venduehuis der Notarissen.