Ger Lataster 1920-2012

    Ger Lataster 1920-2012

    Beschrijving: Ger Lataster (1920-2012)
    Zonder titel
    gesigneerd en gedateerd 88 (rechtsonder)
    kleurenlitho, genummerd 64/100, 75x56 cm (met lijst 105x84 cm)

    Richtprijs: € Niet bekend

    Dit kavel is op Maandag 25 maart geveild bij Venduehuis der Notarissen.