Theo van Hoytema 1863-1917

    Theo van Hoytema 1863-1917

    Beschrijving: Theo van Hoytema (1863-1917)
    Vijf ibissen en een kwak
    gesigneerd in de druk (linksonder) en goedgekeurd door Richard Roland Holst (rechtsonder)
    litho (serie: `Dierenstudies`), zonder lijst, 42x28 cm (met passe-partout: 65x48 cm)

    Richtprijs: € Niet bekend

    Dit kavel is op Maandag 25 maart geveild bij Venduehuis der Notarissen.