Willem de Zwart 1861-1931

    Willem de Zwart 1861-1931

    Beschrijving: Willem de Zwart (1861-1931)
    Kolendragers - Het lossen van een boot
    gesigneerd met inkt `W. de Zwart.` (rechtsonder); gesigneerd in initialen in de plaat (linksonder)
    ets (nr. 37), zonder lijst, 20x15 cm (volledige blad: 45x32 cm)
    Conditie: goed
    Richtprijs: € Niet bekend

    Dit kavel is op Maandag 25 maart geveild bij Venduehuis der Notarissen.