Steengoed kruik met tinnen klep

    Beschrijving: Steengoed kruik met tinnen klep, gedecoreerd met ruitvormen, medaillons met figuren en twee leeuwen in reliëf, Westerwald, circa 1650, herkomst: Collectie Reinier de Graaf Gasthuis Delft (Afmeting: 21,5 cm)
    Richtprijs: € 800-1200

    Dit kavel is op Zondag 19 mei geveild bij Veilinghuis Peerdeman.