BANNER1_ALT

Aquarel van portaal van kathedraal

    Beschrijving: Aquarel van portaal van kathedraal door J. Bosboom. Mooi van perspectief. Afmeting 52 x 42 cm. Johannes Bosboom (Den Haag, 1817-1891) geldt als voorloper van de Haagse school en is beroemd om zijn stijl met invloeden van Rembrandt en met name om zijn kerkinterieurs. Hij tekende figuren ed altijd in de stijl en kleding van de 17e eeuw. Vermeld in Scheen en op diverse andere plaatsen. Veel musea hebben kollecties van hem.
    Richtprijs: € 700-900

    Dit kavel is op Maandag 20 november geveild bij Duco Avis Veilingen.